Obaly – potraviny

Čokoládové výrobky

Obaly z monofólií a laminátov, potláčané hĺbkotlačou, flexotlačou a EB ofsetom pre čokolády a čokoládové tyčinky.

Použite cold sealu na monofólii i lamináte umožňuje vysokú rýchlosť balenia. Celoplošné alebo čiastočné prelakovanie lesklými alebo matnými lakmi zvyšuje atraktivitu obalu.

Možnosť nanášať dvojriadkový alfanumerický kód na priamy styk s potravinou.

Cukrovinky

Široká škála monofólií i laminátov s flexotlačou, hĺbkotlačou alebo EB ofsetovou tlačou. Špeciálne „twist“ obaly na individuálne balenie cukríkov, lízaniek, žuvačiek. Použitie coldsealu umožňuje vysokú rýchlosť balenia. Lamináty so spodnou vrstvou vlastnej výroby schopnou zvárať cez kontaminovaný povrch. Obal sa dodáva vo forme kotúčov ale i rôznych typov vreciek.

Celoplošné alebo čiastočné prelakovanie matným lakom zvyšuje atraktivitu obalu.

Možnosť nanášať dvojriadkový alfanumerický kód na priamy styk s potravinami.

Pekárenské výrobky

Monofólie i lamináty, z jednoduchých i bariérových fólií. Obaly s flexotlačou je možné dodávať vo forme kotúčov ako aj vreciek rôznych tvarov a rozmerov. Použitie špeciálnych farieb umožňuje baliť chlieb a následne ho sterilizovať.

Čipsy, oriešky

Monofólie tlačené hĺbkotlačou s vysokou odolnosťou farby vo zvare. Lamináty s nízkou i vysokou bariérou. Možnosť obojstrannej tlače. Hĺbkotlač, HD flexo a EB ofsetová tlač pre luxusné obaly.

Dvoj- i trojvrstvové lamináty na balenie orieškov s vysokou bariérou voči svetlu, vodnej pare, kyslíku a aromatickým látkam pri použití hliníkovej fólie alebo priehľadných bariérových fólií. Spodná vrstva zvárateľná aj cez kontaminovaný povrch.

Mrazené produkty

Monofólie i lamináty s vysokými pevnosťami zvaru a spoľahlivým zvarom aj cez kontaminovaný povrch. Odolné voči prepichnutiu. Možnosť dodávať obaly vo forme kotúčov alebo vreciek.

MliečnE a mäsové výrobky

Čierno-biela fólia vlastnej výroby na balenie mlieka s veľmi dobrou tesnosťou zvaru aj pri impulznom zváraní.

Obaly na syry a mäsové výrobky s priesvitnou vysoko bariérovou fóliou. Lamináty odolné voči UV svetlu i s antiorosovacími vlastnosťami. Luxusný vzhľad zabezpečený špeciálnymi efektami, tiež matno-lesklý vzhľad, imitácia pergamenu, papierový efekt.

Obaly vhodné na sterilizáciu a pasterizáciu.

Ryža, cestoviny, strukoviny

Lamináty s flexotlačou, hĺbkotlačou alebo ofsetom. Vnútorná fólia číra odolná voči prepichnutiu, zvárateľná aj cez kontaminovaný povrch. Vysoká pevnosť zvaru umožňuje baliť aj väčšie množstvo výrobku. Luxusný vzhľad zabezpečený špeciálnymi efektami, tiež matno-lesklý vzhľad, imitácia pergamenu, papierový efekt.

Káva a čaj

Viacvrstvové lamináty na kávu a kávové zmesi s hliníkom alebo metalizovanou fóliou chránia výrobok pred kyslíkom, vlhkosťou, teplom a svetlom. Vysoko bariérové obaly bez nutnosti použitia Al či metalízy sú ekologickým riešením. Tlač flexo, hĺbka alebo e-beam offset, matno-lesklé či papierové efekty podčiarkujúce luxusnosť výrobku.

Vlastná výroba PE a cPP fólie umožňuje výrobu obalu priamo na mieru zákazníka. Fóliový obal či zvárateľný papier ako vrchný prebal na vákuovo balenú kávu ale aj individuálne balenie čajových vreciek. Viacvrstvové lamináty na kávu a kávové zmesi s hliníkom alebo metalizovanou fóliou chránia výrobok pred kyslíkom, vlhkosťou, teplom a svetlom.

Vysoko bariérové obaly bez nutnosti použitia Al či metalízy sú ekologickým riešením. Tlač flexo, hĺbka alebo e-beam offset, matno-lesklé či papierové efekty podčiarkujúce luxusnosť výrobku. Vlastná výroba PE a cPP fólie umožňuje výrobu obalu priamo na mieru zákazníka. Fóliový obal či zvárateľný papier ako vrchný prebal na vákuovo balenú kávu ale aj individuálne balenie čajových vreciek.

Nápoje a práškové zmesi

Obaly s použitím špeciálnych fólií s vysokými bariérovými vlastnosťami. Dokonalý zvar aj cez kontaminovaný povrch.

Vrchné prebaly nápojov

Obaly na báze PE z internej výroby pre skupinové balenie sklenených, plastových i hliníkových nádob s kvalitnou flexotlačou maximálne 8 farieb. Možnosť laserovej perforácie na ľahšie otváranie.

NAPÍŠTE NÁM

KONTAKT

CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o.

+421 52 715 2319
Štúrova 101
059 21 Svit
sales@chemosvit.sk

CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o.

Predajňa VOS
Štúrova 101
059 21  Svit

GPS súradnice: 49°3'30.06"N 20°11'3.51"E

tel: +421 52 715 2882

e-mail:

Obchodné zastúpenie spoločnosti
CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o., v Nemecku
Waldstrasse 45
53177 Bonn
NEMECKO

Ing. Eduard JARČUŠKA
+49 228 97147673
+49 228 97147680
jarcuska.e@chemosvit.sk

Obchodné zastúpenie spoločnosti
CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o., na Ukrajine
Rivnenska str., 76a
43020 Lutsk 

p. Vadym Moroziuk
+38 050 438 51 81